DOMY MODUŁOWE 35m2:

W naszej pracowni powstały już trzy projekty domów modułowych.
Wszystkie nasze domy modułowe mają powierzchnię 35 m2 i nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę.

DOM MODUŁOWY MAKEMODU

Dom MM charakteryzuje się solidną konstrukcją budynku, która składa się ze stalowych ram, a dzięki szybkiemu montażowi, realizacja inwestycji trwa do 80% krócej w porównaniu z tradycyjną budową domu. Każdy domek 35m2 ma możliwość późniejszej rozbudowy o kolejne moduły. Dom ocieplony jest płytami warstwowymi, a elewacja budynku wykończona blachą.

DOM MODUŁOWY BRYLOVE

To budynek rekreacji indywidualnej, którego konstrukcja wraz z instalacjami wewnętrznymi powstaje w hali produkcyjnej a na miejsce budowy przyjeżdzają gotowe moduły budynku. Elewację budynku można wykończyć zarówno z blachy, jak i z drewna lub materiału drewnopodobnego takiego jak np. lamele elewacyjne.

DOM MODUŁOWY SIP

Dom modułowy SIP to budynek z tzw. paneli SIP, tzn. paneli zbudowanych ze styropianu zamkniętego w konstrukcji sandwich'owej i trwale połączonej z okładziną z płyty OSB lub MGO. Izolacyjny panel SIP jest jednocześnie materiałem konstrukcyjnym oraz osłonowym. Jest to lekki i wytrzymały materiał, który może stanowić materiał konstrukcyjny do budowy ścian nośnych, działowych, stropów, dachów i podłóg.