NASZ ZESPÓŁ:

EMILIA GRUŹLEWSKA-SAWCZUK

Jednoosobowy korpus dyplomatyczny Ziemi. Pierwszy i ostatni bastion niezachwianego spokoju. Zdolna zabić jedynie przy użyciu własnej cierpliwości. Nie straszne jej żadne ustawy, uchwały i przepisy... no, może za wyjątkiem przepisu na bezglutenowe naleśniki. To osoba dla której nie istnieją problemy... tylko wyzwania na jeden wieczór, a każdego architektonicznego kaszalota przekształci w dzieło sztuki.

KATARZYNA HUSZCZA-OSIŃSKA

W jej przypadku słowa "typowa" nadużywa się już przy pierwszym użyciu. Uderza z siłą huraganu, obecnością zmienia oś obrotu Ziemi... oto dyrektor kreatywna pierwotnej siły stworzenia, żywioł konserwacji zabytków, reżyserka zdarzeń, wizjonerka zmiany, artystka wynosząca zamieszanie do poziomu sztuki multidyscyplinarnej, a do tego skromna (czasem).. Choć jednocześnie zabić ją może gluten... cóż... każdy ma jakąś słabość.

KACPER CZAJA

Człowiek, którego nie da się rozgryźć - jednocześnie ciekawostka i zagadka. O jego wysublimowanym poczuciu humoru i estetyki dyskretnie daje znać kolorowa muszka. Codziennie inna! Jego wnikliwość rozkłada na czynniki pierwsze budowę Ziemi, a wrażliwa natura nieustannie szuka sposobu by ją uratować. Gdyby był politykiem, mianowano by go przewodniczącym ONZ. Przeambitny i przedokładny, co często utrudnia mu zaśnięcie. Może też dlatego, że kawę dostaje dożylnie!

WERONIKA KOSTANECKA

Rakieta stylu, pogromczyni szos, gdziekolwiek byłeś, była tam wcześniej. Odkryła kawał świata, a teraz projektuje go na nowo. Ruszając autostopem po galaktyce nigdy nie zapomina swojego rysika. Profesjonalistka, multimedialna, multifunkcjonalna, nigdy w jednym miejscu na raz. Nie do zagięcia i nie do zdarcia. Nie ważne jak szybki będziesz, zdąży cię uwiecznić. Autorka tutejszych portretów, z własnym włącznie.

MARTYNA WOŹNIAK

Każda jej wizualizacja jest jak portal do odrębnego świata fotorealizmu. Każdy jeden metr kwadratowy potrafi urządzić na 53 odmienne sposoby. Cierpliwa tak, że potrafiłaby przedrzeźnić echo. Chcąc zdefiniować słowo "sympatyczna" wystarczy wypowiedzieć jej imię. Choć pierwotnie swojej przyszłości nie wiązała z architekturą, szczęśliwie dla nas wszystkich obrała ścieżkę kreatywnej samorealizacji.

NAPISALI O NAS:

Nasz projekt domku modułowego MakeModu pojawił się na portalu wnętrzarskim dobrzemieszkaj.pl.
Artykuł można przeczytać tutaj: Domek modułowy 35M bez pozwolenia

To nie nasza jedyna publikacja domków modułowych - napisało o nas także Internity Home.
Artykuł można przeczytać tutaj: Azyl na 35M2, czyli domek modułowy

Oraz K MAG Magazyn
Artykuł można przeczytać tutaj: Domek modułowy, który nie wymaga pozwolenia

O projekcie wnętrza kawalerki w stylu skandynawskim napisał portal PLN Design.
Artykuł można przeczytać tutaj: Kawalerka w stylu skandynawskim

Wspomniano o nas również w artykule na trojmiasto.pl o roślinach doniczkowych, gdzie
wywiadu Aleksandrze Wronie udzieliła Emilia Gruźlewska-Sawczuk
Artykuł można przeczytać tutaj: Moda na rośliny doniczkowe to nie tylko chwilowy trend, a styl życia

Nasz projekt antresoli w niewielkim mieszkaniu pojawił się na portalu trojmiasto.pl.
Artykuł można przeczytać tutaj: Aranżacje wnętrz. Salon z aneksem pod antresolą

BIURO PROJEKTOWE